NAVN                                KAPACITET                                                                        ANTAL

Kaj Elgaard                       Formand PLAN Bi, Tidl. chefredaktør                                1

Ole Find Jensen               Næstformand PLAN Bi, Tidl. borgmester                          1

Majken Sundahl               Bestyrelsesmedl. PLAN Bi, ansat DN, hobby biavler       1

Nina L. Hansen                 Stifter PLAN Bi, journalist, iværksætter                             1

Jørgen Bech                       Byrådsmedl. og gruppeform. for V                                      2

Charlotte Skov                   Bi-ekspert                                                                                 1

Kim Rockhill                      Byrådsmedl. (S). Tidl. borgmester, Skibby                        2

Rasmus Leck Fischer        Kok og snapse-ekspert                                                           1

Maria Toronczyk                Projektleder, COOP                                                                1

Vibe Engel                            Foreningskonsulent, COOP                                                  1

Christian Christensen        Chef for lokalevarer-prog., COOP                                       1

Thomas Roland                   Afd.chef for ansvarlighed, COOP                                        1

Hanna Schaldemose          Fødevarekonsulent, lokalevarer, COOP                             1

Helle Mathiasen                  Gartneri Rådgivningen                                                         1

Katrine Koustrup                Tekstildesigner, Koustrup og Co.                                       1

Dorte Garrit                         Nordsjællands Biavlerforen.                                                1

Merete Drud                        Nordsjællands Biavlerforen.                                                1

Kurt Hansen                        Nordsjællands Biavlerforen.                                                1

Martin Enevoldsen             Pecunia Systems Ltd.                                                            1

Tine R. Jacobsen                 LetUs Økonomi og Regnskab                                              1

Brian Jensen                         Have og Landskabsservice, Nykøbing Sj.                         1

Michael Christensen           CC Reklame                                                                             1

Søren Andersen                    Gerlev Autolakereri                                                              2

Ivan Normann Andrsen     Lokalværket, Asnæs                                                              1

Marianne Johnsen                -                                                                                                2

Anne Marie Schmidt           Hornsherred Brugsforen.                                                     2

Bente Kozaczka                    Hornsherred Brugsforen.                                                     1

Jane ?                                     Hornsherred Brugsforen.                                                      1

Birgitte Friedrichsen             -                                                                                                 4

Jacob Lind                             Veteranernes Biavlerforen.                                                   2

Dorthe Birch                          Bybjerggård, Hillerød                                                            2

Knud Graaskov                      Formand, Danmarks Biavlerforen.                                     1

Jakob Grandjean                    -                                                                                                 2

Lilian Andersen                     Skibby                                                                                        2

Mona Grandt                          Brønshøj                                                                                   2

Karen Sundahl                        -                                                                                                  1

Palle Lundtoft                         -                                                                                                   1

Claus Møller                            -                                                                                                   1

Danny Kehlet                          Fmd. Hornsherred Brugsforening                                       2

Felix Stark                                Verdens Rigeste Landmænd                                                1

Erik Schmidt                           -                                                                                                  2

Christian Millert Hansen      -                                                                                                  1

Søren Hansen                         Fmd. Nordsjællands Landboforen.                                     1

Jan Mortensen                        Landmand, Søsum                                                                 2

Peter Husmer                          Frederikssund                                                                         2

Lars Jensen                              -                                                                                                 2

Lene Nielsen                            -                                                                                                 2

Mikkel Urup                            -                                                                                                  1

 

LÆS MERE OM ARRANGEMENTET HER